Rörmokare och VVS-installatörer med personlig service

GS-RÖR har lång erfarenhet av VVS-branschen.

Företaget startades 1986 och är ett välkänt namn på marknaden. Som kund hos oss kan du känna dig trygg i att du får ett väl utfört arbete av kunniga rörmokare och VVS-installatörer. Med personlig service och kvalitet i arbetet möter vi kundens behov och hittar den bästa lösningen för just dig.

Vi utför arbeten inom VVS i Vaggeryds kommun, Skillingaryd, Vrigstad, Värnamo och Jönköping.

Vi som jobbar här är:

Jonas Svensson jonas@gsror.se
Kaj Svensson kaj@gsror.se
Pär Mallander par@gsror.se
Kim Åhman kim@gsror.se
Emil Nilsson emil@gsror.se
Magnus Munkholm magnus@gsror.se
Ingrid Ågren ingrid@gsror.se
Daniel Björkhamn
Rickard Gustavsson
Jan Bertilsson
Anton Anderberg

Detta hjälper vi dig med:

  • Allt inom VVS

  • Värmepumpsinstallationer

  • Badrumsinstallationer

  • Större värmesystem

  • Reparationer

  • Servicearbeten och nybyggnation åt industrin

  • Värmekalkyler, dimensioneringar och rådgivning